Zestaw FASCYNUJĄCA HISTORIA

Kod produktu: zs2
PRODUCENT: Marilou BIO

Zestaw zawiera:

MARILOU BIO Organiczny peeling do twarzy / Scrub

MARILOU BIO Organiczna maska oczyszczająca

SKÓRA. FASCYNUJĄCA HISTORIA Yael Adler

MARILOU BIO Organiczny peeling do twarzy / Scrub

Używaj go 2 lub 3 razy w tygodniu, aby delikatnie złuszczać wrażliwą skórę twarzy. Krem z ekologicznego ekstraktu werbeny, oleju sezamowego oraz ekologicznego masła shea. Aby zwiększyć skuteczność stosuj maskę oczyszczającą Marilou Bio. Stosuj krem na twarz oraz górną część szyi, na wilgotną skórę, wmasowując delikatnie okrężnymi ruchami. Zwracaj szczególną uwagę na obszary skóry tłustej: nos, czoło i brodę. Spłukaj wodą i osusz. Nie stosuj w pobliżu oczu.

 

WODA KWIATOWA Z WERBENY - działa przeciwzapalnie i stymulująco

OLEJ SEZAMOWY - chroni i zmiękcza skórę, odżywia i regeneruje

MASŁO SHEA - nawilża i regeneruje

Tuba, 75 ml

 

MARILOU BIO Organiczna maska oczyszczająca

Oczyszczająca maska łączy rewitalizujące i oczyszczające właściwości francuskiej  glinki zielonej Illite z kojącymi właściwościami wody kwiatowej z chabru. Głęboko oczyszcza i nadaje blask skórze. Najlepiej stosować ją dwa razy w tygodniu: nałożyć na skórę grubą warstwę maski, pozostawić na kilka minut, a następnie spłukać letnią wodą. Aby zwiększyć skuteczność, używać ją wieczorem jako uzupełnienie peelingu twarzy.


BIAŁKO PSZEENICY- chroni i zmiękcza skórę, odżywia i regeneruje

OLEJEK ZE SKÓRKI CYTRYNY - tonizuje

WODA KWAITOWA Z CHABRU - nawilża i regeneruje

Tuba, 75 ml

SKÓRA. FASCYNUJĄCA HISTORIA Yael Adler

Skóra to fenomenalny narząd! Największy, jaki ma do dyspozycji człowiek. To istny cud natury! Przekonaj się na własnej skórze o tym, jakie ma tajniki, i dowiedz się, jaki ty masz wpływ, na to by czuć się w niej dobrze.

Skóra wchodzi w nieustanną interakcję z otoczeniem: dokonuje pomiarów temperatury, wydziela wodę i rozmaite inne substancje oraz pobiera światło i przekształca je w ciepło. Oprócz tego za pomocą komórek zmysłowych, włosków i receptorów bada też cały czas, czy na zewnątrz jest wietrznie, zimno, a może sucho; czy dany przedmiot jest szorstki czy gładki; miękki czy twardy; spiczasty czy obły. Z najnowszych badań wynika nawet, że skóra prawdopodobnie „słyszy” dźwięki i czuje zapachy.

• Jak zadbać o higienę, nie podrażniając skóry?

• Jaki wpływ ma na nią żywienie?

• Jak i dlaczego odbija się na niej stres?

• Czym zwalczać trądzik?

• Ile się opalać?

• Co daje kwas hialuronowy?

• Jak to jest z tatuażami?

• Jak odróżnić niepokojące znamiona od zwyczajnych?

• Strefy erogenne – obszar specjalnego zainteresowania

Największy narząd naszego ciała – skóra – jest na samym wierzchu. Nawet jeśli w naszym klimacie najczęściej ją okrywamy, i tak twarz, dłonie, dekolt, a często też ręce i nogi są na publicznym widoku. Tymczasem, narażona na ciągły kontakt ze środowiskiem, skóra co chwila płata nam figle. A to gdzieś się zaczerwieni, a to przesuszy, a to coś na niej wyskoczy. Nie można było tego wszystkiego lepiej urządzić?

Jael Adler – lekarz dermatolog i dietetyk pisze o skórze z nieukrywaną fascynacją. Skrupulatnie szuka odpowiedzi na dręczące nas pytania, zgłębia procesy zachodzące w skórze, obrazowo objaśnia jakie skomplikowane zadania musi wykonać ten narząd, byśmy mogli cieszyć się zdrowiem i atrakcyjnym wyglądem. Poczuć się piękni we własnej skórze.