SKÓRA PEŁNA BLASKU Harold Lancer

Kod produktu: k25
AUTOR: Harold Lancer WYDAWNICTWO: Galaktyka
wysyłka 2 dni
28,00 zł

Doktor Harold Lancer zdradza czytelnikom tajniki rewolucyjnej, trzystopniowej metody rewitalizacji skóry, która powstała w oparciu o wyniki badań naukowych i jego wieloletnie doświadczenie kliniczne.

Metoda dr. Lancera stymuluje skórę do uruchomienia odmładzających mechanizmów i zapewnia trwałe rezultaty. Klucz do odmłodzenia tkwi w trzech prostych krokach: złuszczaniu, oczyszczaniu i odżywianiu cery, które przyspieszają przemianę komórkową, zwiększają produkcję kolagenu i pozwalają skórze absorbować niezbędne do regeneracji składniki odżywcze.

W swojej książce dr Lancer pomaga czytelnikom odnaleźć się w gąszczu dostępnych informacji dotyczących urody i pielęgnacji, uniknąć drogich i inwazyjnych zabiegów, a także przestrzega przed pustymi obietnicami przemysłu urodowego. Poleca również najskuteczniejsze produkty do pielęgnacji (polskie wydanie zostało wzbogacone o zaakceptowaną przez autora listę produktów polskich producentów).

Nawet jeśli masz problemy takie jak trądzik czy trądzik różowaty, metoda dr. Lancera sprawi, że będziesz wyglądać młodziej i bardziej promiennie od palców stóp po czubek głowy.

GŁADKA, PROMIENNA I MŁODA SKÓRA


Bardzo często kobiety, które zauważyły u siebie oznaki starzenia, chcąc nadal wyglądać pięknie, decydują się na zastosowanie dermatologii estetycznej lub chirurgii plastycznej. W książce Skóra pełna blasku dr Harold Lancer uświadamia nam, że nie jest to najlepsza droga. W przystępny sposób wyjaśnia, dlaczego nasza skóra przestaje być promienna i piękna, choć dbamy o nią, stosując najbardziej luksusowe kremy. Odkrywa też sekrety cery i podpowiada, jak się mądrze o nią zatroszczyć. Dzięki jego wskazówkom i radom będzie to zdecydowanie prostsze.
        Ta książka pozwoli ci spojrzeć inaczej na swoją cerę. Zrozumiesz, dlaczego przy twoim typie skóry pewne zabiegi i preparaty są dla ciebie wskazane, a innych powinnaś unikać. Uświadomisz sobie również, jaki wpływ na stan twojej cery ma sposób odżywiania oraz stres, z którym zmagasz się każdego dnia. Dzięki radom dr. Lancera nabierzesz do siebie większego dystansu i przekonasz się, że zwykła krostka na nosie to jeszcze nie koniec świata.


OLGA BOŃCZYK
aktorka i wokalistka

 


Skóra pełna blasku to recepta na piękno i zdrowie prosto od lekarza hollywoodzkich gwiazd. Dzięki tej książce dowiesz się nie tylko jak pielęgnować skórę (nawet tę najbardziej wymagającą), ale również jak się odżywiać, ćwiczyć i odpoczywać, by wyglądać i czuć się młodo. Niewątpliwą zaletą tego poradnika jest holistyczne ujęcie zdrowia i urody, uzupełnione konkretnymi zaleceniami dotyczącymi walki z różnymi problemami skóry, takimi jak trądzik, przebarwienia czy zmarszczki. Jestem przekonana, że metoda proponowana przed dr. Lancera jest prawdziwym przełomem w profilaktyce przeciwstarzeniowej.


DANUTA NOWICKA
dr n. med., specjalista dermatolog


Ta książka zmieni nasze podejście do pielęgnacji skóry! Rewolucyjna metoda dr. Lancera burzy utarte schematy i pokazuje, jak kompleksowo zadbać o skórę – od zewnątrz i od wewnątrz. Dzięki trzem prostym krokom możesz przywrócić cerze blask i młody wygląd, a wszystko to bez inwazyjnych zabiegów i procedur. Jesteś gotowa na pielęgnacyjną rewolucję?


Redakcja magazynu „LNE&SPA”

 


Bezgranicznie ufam dr. Lancerowi w kwestii pielęgnacji skóry – jest moim guru. Zarówno on sam, jak i jego produkty są perfekcyjne.


KIM KARDASHIAN

patroni medialni:

Autor:  Harold Lancer
Wydawnictwo:  Galaktyka
Rok wydania: 12 listopada 2014r.
Oprawa: miękka
Liczba stron: 288
Format:  165 x 240
Numer ISBN:  978-83-7579-343-7