Wznawiamy wysyłkę toreb i książek.

(Kurier, Pocztex Kurier 48, Paczka w RUCHu)

Wysyłka GRATIS w PL przy zakupach powyżej 200 zł

TELOMERY I ZDROWIE dr Elizabeth Blackburn, dr Elissa Epel

Kod produktu: k22
AUTOR: Elizabeth Blackburn, Elissa Epel WYDAWNICTWO: Galaktyka
wysyłka 2 dni
44,90 zł

Telomery i zdrowie. Naukowe tajniki zdrowego stylu życia

Chcesz świadomie dbać o zdrowie?
Żyć dłużej?
Starzeć się wolniej?
Być zdrowym i sprawnym mimo upływu lat?
Książka Telomery i zdrowie powie Ci, jak to zrobić.

Dr E. Blacburn (noblistka) i E. Epel (profesor uniwersytecka) dokonały rewolucyjnych odkryć naukowych, które zmieniają sposób widzenia zdrowia i procesu starzenia się. Telomery chroniące nasz materiał genetyczny zużywają się z wiekiem, ale mogą też ulec odbudowie! Warto dowiedzieć się, co pomaga wydłużyć telomery, by dłużej żyć zdrowo i aktywnie.

Dobry sen, odżywianie, aktywność fizyczna i niektóre substancje chemiczne mają pozytywny wpływ na telomery, zaś przewlekły stres, negatywne myśli, toksyczne związki, a nawet zła okolica zamieszkania mogą powodować ich skrócenie.

Telomery i zdrowie to pierwsza książka, która wyjaśnia starzenie się organizmu na poziomie komórkowym oraz opisuje proste zmiany, dzięki którym możemy zapewnić zdrowie naszym chromosomom, by żyć dłużej i lepiej.

„Książka Telomery i zdrowie wyjaśnia działanie często niewidocznych sił, które wpływają na nasze życie. W ten sposób daje nam nowy poziom świadomości. Pomaga też podejmować lepsze decyzje, zarówno w skali jednostkowej, jak i społecznej. Dzięki niej możemy zapewnić sobie lepszy stan zdrowia i długowieczność. Krótko mówiąc, pozycja ta zmieni sposób, w jaki myślimy o starzeniu się i chorobach.” – David Kessler, lek. med., były komisarz Agencji Żywności i Leków, autor bestsellera „New York Timesa” The End of Overeating

Autor: Elizabeth Blackburn, Elissa Epel
Wydawnictwo:  Galaktyka
Rok wydania: 2017
Oprawa: miękka
Liczba stron: 336
Format: 15.2x22.7 cm
Numer ISBN: 978-83-7579-629-2
Kod paskowy (EAN): 9788375796292
Waga: 526 g