MOJA FARMA URODY Sokowa maseczka Jarmuż Pokrzywa Zielony Koktajl

Kod produktu: mfu6

ŚWIEŻY SOK Z JARMUŻU – jest niezwykle bogaty w siarkę oraz jod. Dodatkowo jarmuż w świecie roślin jest jednym z najbogatszych źródeł luteiny i zeaksantyny, które są bardzo silnymi antyoksydantami. Mają one zdolność do absorpcji energii światła niebieskiego, dzięki czemu chronią przed uszkodzeniami fotochemicznymi. Poprawia się funkcja gruczołów łojowych i zwiększa ilość powierzchniowej warstwy lipidowej. Bardzo silnie poprawia się elastyczność i nawilżenie skóry  – uważa się, że wzrost nawilżenia skóry wynika z przenikania luteiny i zeaksantyny do błon komórkowych keratynocytów, co powoduje polepszenie zdolności do zatrzymywania wody w głębszych warstwach skóry przez warstwę rogową naskórka. Zmniejszona peroksydacja lipidów także może mieć pewne znaczenie w polepszeniu nawilżenia naskórka.

ŚWIEŻY SOK Z POKRZYWY - jest dawcą niezliczonej ilości witamin, minerałów oraz biopierwiastków ale przede wszystkim jest źródłem chlorofilu, który przenosi do skóry energię słońca, bardzo silnie ją regeneruje oraz dotlenia.

MIÓD -  pochodzi z pasiek z Puszczy Białowieskiej w ostoi lasków i łąk. Po pierwszym nałożeniu maseczki poczujecie że skóra robi się ciepła, jest to wynikiem działania świeżych soków oraz miodu. Ponieważ miód w niewyobrażalnym wręcz tempie przyspiesza regenerację skóry,  przez kolejne dni zauważycie iż wszelkie rany, zadrapania zaczynają się goić, kolejnym od razu zauważalnym efektem jest wspaniała gładkość skóry oraz niezwykła delikatność cery. Wynika to z tego iż miód jest skarbnicą biopierwiastków i w momencie aplikacji Wasza skóra otrzymuje absolutnie wszystko  aby przystąpić do natychmiastowej naprawy.  Dodatkowo miód jest niezwykle bogaty w składniki naturalne - flawonoidy, białka, aminokwasy, witaminy wszystkich grup, węglowodany, dezoksyrybonukleotydy, enzymy roślinne, koenzymy, fitosterole, beta-karoten, mikro- i makroelementy, czynniki wzrostu i wiele innych bioaktywnych substancji - wykazujące wszechstronne działanie lecznicze.

Wspaniała maseczka z sokiem z jarmużu i pokrzywy, wszystko to zanurzone w eko miodzie z otuliny Puszczy Białowieskiej.

NA CZYM POLEGA FENOMEN ODMŁADZANIA SKÓRY MIODEM ?

Jak spojrzycie na skład aminokwasowy miodu zauważycie, iż ok 58 % wszystkich aminokwasów stanowi prolina – aminokwas który buduje KOLAGEN !, ale aby prolina mogła kolagen zbudować potrzebuje witaminy C i uwaga ! miód jest bardzo zasobny w aktywną witaminę C, jest ona bardzo dobrze przyswajalna ponieważ  pH miodu jest kwaśnie pomiędzy 3,95 a 4,02 a to są idealne warunki dla witaminy C. Wszystko w miodzie jest stworzone idealnie dla pięknej cery. Korzystajmy z naszego ekologicznego miodu a nasze cery będą przepiękne !

 

Działanie: wspaniale nawilża, odżywia i regeneruje skórę

Stosowanie: Cienką wartwę maseczki nałóż na oczyszczoną skórę twarzy, pozostaw na 20-45 minut a następnie zmyj wodą, bądź z przyjemnością zjedz, jest przepyszna.

 

Wiek: bez względu na wiek

Rodzaj cery: sucha, szara, zmęczona, naczynkowa, trądzikowa.

Przechowywanie: przechowywać w temperaturze pokojowej, w zacienionym miejscu, nie wkładać do lodówki (miód jest higrsokopijny tzn, iż chłonie wodę, dlatego maseczek nie można trzymac w lodówce)

 

Skład: miód lipowy z otuliny Puszczy Białowieskiej, sok z pokrzywy, sok z jarmużu.

Pojemność: 30 ml