Aktualności

2019-02-26 12:36:51

SYSTEM JO ORGANIC NATURALOVE

Kupujesz certyfikowane organiczne brokuły, jaja, ciecierzycę i pastę do zębów, ale jeśli chodzi o produkty osobiste, nigdy wcześniej o tym nie myślałaś. Nie martw się, firma SYSTEM JO pomyślała o tym za Ciebie.

Zacznijmy od tego, co stanowi o produkcie organicznym i dlaczego jest to ważne dla tak wielu ludzi? Na najbardziej podstawowym poziomie ludzkie ciało korzysta z surowych, nieskażonych składników odżywczych, które łatwo rozkłada, ponieważ je rozpoznaje. Wprowadzanie produktów modyfikowanych genetycznie lub zmodyfikowanych może zachwiać tę naturalną umiejętność. Unikanie chemikaliów, hormonów, antybiotyków i pestycydów jest powszechnie uważane za najzdrowszy sposób utrzymania naszego wewnętrznego zen.

Ekologiczna seria NATURALOVE z certyfikatem USDA zawiera ponad 95% składników organicznych (nie jest tak łatwo uzyskać aprobatę ekologiczną, dlatego właśnie lubrykant NATURALOVE  jest tak wyjątkowy!). Aby uzyskać certyfikat USDA, musi istnieć absolutny brak genetycznie zmodyfikowanych nasion, a zwierzęta hodowlane nie mogą jeść żadnych genetycznie zmodyfikowanych roślin. Nie można stosować żadnych syntetycznych dodatków w podłożu produktu oznaczonego organicznie. Gospodarstwo musi być wolne od pestycydów, a istnieją nawet ograniczenia dotyczące tego, jaki nawóz można wykorzystać do celów uprawy. Inspekcje na miejscu gwarantują ścisłe egzekwowanie przepisów. 

Dla osób o wrażliwej skórze organiczne mydła i balsamy mogą zmniejszyć ryzyko reakcji alergicznej. To samo dotyczy Twojego lubrykantu. Im mniej szkodliwych składników, tym lepiej, więc szukaj etykiet bez dziwnych chemikaliów, których nie potrafisz wymówić. Lubrykanty NATURALOVE bazujące na wodzie są przyjazne zarówno twojej skórze i zabawkom. Oferują jedwabisty i długotrwały poślizg. System konserwujący z czystego rumianku nadaje piękną bursztynową kolorystykę, a organiczna agawa tworzy gładką konsystencję. Zarówno oryginalne waniliowe, jak i truskawkowe smaki lubrykantów tworzone są z czystych liści i wyciągów z owoców zamiast chemicznych wypełniaczy, więc twoje delikatne części są znacznie mniej podatne na reagowanie zaognioną, swędzącą wysypką.

Nie zapominajmy, że istnieją inne powody, aby szukać produktów ekologicznych, niekoniecznie mających coś wspólnego z uczuleniem. Pomożesz w utrzymaniu dobrej kondycji naszej planety, wspierając ekologiczne plantacje. Zachowanie różnorodności rolniczej i zwierzęcej, zmniejszenie zanieczyszczenia i ochrona zasobów takich jak woda i gleba, przyczyniają się do lepszego świata dla wszystkich.Rolnictwo w zgodzie z naturą jest łagodniejsza dla wszystkich zwierząt żyjących na Ziemi. Znaczenie żywienia ma swój start w indywidualnym zaangażowaniu w to, co konsumujemy. Nawet lubrykanty mogą dążyć do wywierania pozytywnego wpływu na oszczędzanie zasobów naturalnych i promowanie różnorodności biologicznej!

Seria NATURALOVE zawiera również środek do czyszczenia zabawek i kobiecy spray na ciało, dzięki czemu możesz jeszcze bardziej zaspokoić swoje organiczne pragnienia.

Naturalne składniki dobre dla twojej skóry, uprawiane w zgodzie z praktykami tworzącymi równowagę w ekosystemie - może nie brzmi to zbyt seksownie, ale nasz organiczny lubrykant NATURALOVE przekona cię, że jest inaczej!

Sprawdż tutaj

Źródło: systemjo.com/blog

powrót