e-mail: sklep@wszystkonaturalne.pl     telefon: 513 77 61 59   ​gg:  58442792

TANTRA PRZEKAZ SZEPTEM Prem Gitama

Kod produktu: k41
AUTOR: Prem Gitama WYDAWNICTWO: Świadome Życie
wysyłka 8 dni
43,00 zł

Książka ta zgłębia jedną z najatrakcyjniejszych, najbardziej kontrowersyjnych i rewolucyjnych ścieżek ludzkiego życia: Tantrę, drogę duchowego przebudzenia, mającą swoje korzenie w Indiach sprzed 7000 lat, która nie oddziela seksu od oświecenia, lecz traktuje je jak jedno.
 

Autorka dogłębnie bada tę tajemniczą Ścieżkę poprzez opowiadanie prawdziwej historii młodej tybetańskiej kobiety o imieniu Pema, która dostępując różnorodnych inicjacji, zostaje uczennicą hinduskiej Mistrzyni Tantry: Leeli. Historia przedstawia Tantrę widzianą z dwóch perspektyw – Mistrzyni i uczennicy, co sprawia, że książka obfituje w mądrość, wglądy, przełomowe doświadczenia, intensywne emocje, swawolność i zmysłowość.
 

Dodatkiem do tej duchowej przygody jest przewodnik po prowadzonych krok po kroku Medytacjach Tantrycznych do praktykowania w pojedynkę lub w parach, wspomagających podnoszenie energii życiowej do poziomu przepełnionej błogością seksualności, w celu tworzenia satysfakcjonujących relacji i osiągania najwyższego stanu świadomości i miłości.
 

Książka składa się z trzech części:

-Zapierającej dech w piersiach historii Mistrzyni Tantry i jej uczennicy,

-27 prowadzonych medytacji tantrycznych, ilustrowanych pełnostronicowymi kolorowymi zdjęciami,

-Dodatkowego rozdziału zawierającego zdjęcia i poezję.

Autor: Prem Gitama
Wydawnictwo:  Świadome Życie
Rok wydania:  2014
Oprawa:  miękka
Liczba stron:  312
Format: 17.0 x 24.0 cm
Numer ISBN:  9788393702916