e-mail: sklep@wszystkonaturalne.pl     telefon: 513 77 61 59   ​gg:  58442792

MISTYKA ROZKOSZY Wioletta Ewa Tuchowska

Kod produktu: k34

Choć nosimy w sobie dar miłości i potrzebę bycia kochanym, zazwyczaj mamy trudności z okazywaniem tego uczucia. Równie często wydaje się nam, że nie zasługujemy na tak piękne i wzniosłe uczucie. Czasami boimy się kochać do tego stopnia, że sami skazujemy się na samotność. A kiedy już znajdziemy tę jedną jedyną dla siebie osobę, nie wiemy jak pielęgnować związek i w jaki sposób naturalnie wyrażać się w intymnej sferze naszego życia. W takich przypadkach z pomocą przychodzą nam prastare ścieżki: tantra joga i tao miłości.


Mistyka rozkoszy dostarczy Ci wiedzy, dzięki której poprawisz relacje z bliskimi, stworzysz szczęśliwy i trwały związek, zachowasz młodość i witalność przez długie lata, a także zyskasz pewność siebie i będziesz w stanie zaoferować partnerowi o wiele więcej niż wcześniej.

Ten poradnik nauczy Cię sterować najpotężniejszą mocą - energią seksualną. Jeśli zdobędziesz tę umiejętność, będziesz mógł czerpać eliksir młodości, żyć w zdrowiu, szczęściu i obfitości. Kluczem do opanowania energii witalnej jest wykonywanie prostych ćwiczeń i zrozumienie uniwersalnego kosmicznego kodu, który odtajniony jest na kolejnych stronach.

Autor:  Wioletta Ewa Tuchowska
Wydawnictwo:  Studio Astropsychologii
Rok wydania:  2004
Oprawa:  miękka
Liczba stron:  250
Format: 16.0x24.0cm
Waga:  440 g
Numer ISBN:  8373770119