e-mail: sklep@wszystkonaturalne.pl     telefon: 513 77 61 59   ​gg:  58442792

KOBIETA MULTIORGAZMICZNA Mantak Chia, R.C.Abrams

Kod produktu: k32
AUTOR: Mantak Chia, Rachel Carlton Abrams WYDAWNICTWO: Czarna Owca

"Kobieta multiorgazmiczna" to połączenie starożytnych praktyk seksualnych Wschodu z zachodnią wiedzą seksuologiczną, książka przeznaczona dla milionów kobiet, które nigdy jeszcze nie doświadczyły pulsującej przyjemności orgazmu, jak i dla tych, które znają jej smak.

Czytelniczki w każdym wieku, samotne i żyjące w związkach, będą mogły się dowiedzieć, jak dzięki opisanym w książce ćwiczeniom nie tylko mieć orgazm na zawołanie, ale także jak doświadczać orgazmów wiele razy i wydłużać je w orgazm ogarniający całe ciało. Ale to dopiero początek.

Autorzy książki, mistrz tao i lekarka medycyny, odsłaniają przed nami starożytną wiedzę, która dopiero od niedawna zaczyna znajdować uznanie w oczach nowoczesnej nauki: prawdziwe zdrowie możliwe jest dopiero po połączeniu ze źródłem energii seksualnej. Proste i przystępnie przedstawione ćwiczenia pozwalają ją okiełznać i tak nią pokierować, by karmiła i wzbogacała ciało, umysł i duszę.

Ta lekko i bezpośrednio napisana książka pokazuje, w jaki sposób kobiety mogą doświadczać zmysłowej i seksualnej przyjemności. Najbardziej podoba mi się to, że autorzy zwracają uwagę właśnie na przyjemność, a nie tylko na orgazmy czy wielokrotne orgazmy. Połączenie wiedzy Wschodu i Zachodu pomoże odnaleźć satysfakcję z seksu wszystkim kobietom - bez względu na to, ile mają lat, samotnym i żyjącym w związkach, zarówno z mężczyzną, jak i kobietą.

Beverly Whipple, emerytowana profesor na Uniwersytecie Stanowym New Jersey, współautorka książki "The G Spot and Other Discoveries about Human Sexuality"

 

Lektura tej książki to jak rozmowa z zaprzyjaźnioną lekarką, która specjalizuje się w zdrowiu seksualnym kobiet, a jednocześnie ma szeroką wiedzę na temat taoistycznych praktyk seksualnych. Dzięki jej wskazówkom wiele kobiet odkryje rozkosz i możliwość osiągania wielokrotnych orgazmów. (...) Autorka krok po kroku pokazuje, jak poznawać swoją multiorgazmiczność.

Lou Paget, autorka książek "Wielki orgazm" i "How to Be a Great Lover"

Autor: Chia Mantak, Carlton Abrams Rachel
Wydawnictwo:  Czarna Owca
Rok wydania:  2012
Oprawa:  miękka
Liczba stron:  308
Format: 15.0x22.5cm
Numer ISBN:  9788375543254