e-mail: sklep@wszystkonaturalne.pl     telefon: 513 77 61 59   ​gg:  58442792

Blog

2017-02-22 11:01:26

Promocje Luty/Marzec

Proponujemy Państwu kilka książek i kosmetyków nieco taniej niż zazwyczaj. W powietrzu czuć WIOSNĘ, widać ją za oknem - delikatne pączki na drzewach, nowe listki na roślinkach i...spore kałuże laugh Cudowne, różowe wschody dnia i ten urywający czasem głowę wiatr, przynoszący masy cieplejszego powietrza.

Niech ta wiosna zawita też do Waszej biblioteczki i łazienki.

Książki wnoszące powiew nowego, które Państwu proponujemy to m.in."Happy detoks" i "Koktajle" oraz mocno rewolucyjna "Jak zaspokoić apetyt, głód życia i pragnienie szczęścia" a także coś lekkiego, podnoszącego na duchu: przeurocza "Doceń siebie", niezwykła "Namiętna obecność" oraz "To, co wiem na pewno" - książka, która jest jak szczera rozmowa z Przyjaciółką.

Do tego dorzucamy kosmetyczne: "Magię spojrzenia" makijażystki światowej sławy, żebyście miały inspirację do wiosennych makijaży i "Skórę pełną blasku" by można było cieszyć się piękną skórą również bez makijażu.

Na koniec książka poruszająca serce o optymistycznym przesłaniu "Plemię wielu kolorów". Czasem ciężko się zdecydować na jedną pozycję dlatego obniżamy ceny, byście nie musiały się ograniczać.

Do pielęgnacji proponujemy kosmetyki Orientany: peeling, serum, krem i maski z żeń-szeniem lub aloesem na noc. Jesli lubicie Make Me Bio to polecamy maskę, krem pod oczy, kremy do twarzy Beautiful Face lub Lekki krem nawilżający a do ciała masło kakaowe lub krem. Do peelingu ciała możecie kupić algi LillaMai o niezwykle odświeżającym zapachu. 

I na koniec seksowny akcent na usta: szminka i konturówki Felicea. heart

"Wiosna, wiosna, wiosna, ach to ty..."

 

powrót